Nabídka vybavení

Přemýšlíte, jaké vybavení pořídit do výuky ve škole, na kroužku nebo jen pro radost dětem? Jste tu správně!

Kategorie

Novinky

xtool space

xTool m1

Seznamte se s prvním hybridním laserovým/řezacím přístrojem na světě. Díky laserové a čepelové hlavě je xTool M1 schopen laserového gravírování, laserového řezání a řezání nožem, a to vše v rámci jednoho přístroje!

 

 

Klasifikace laser: Class I

xTool F1

xTool F1 je vrcholem přenosné laserové gravírovací technologie. Obsahuje dva typy laseru a díky zrcadlové technoilogii je extrémě rychlá. Celkově je kompaktní a výkonná. Nově definuje personalizaci a umožňuje vám přizpůsobit téměř cokoli za pochodu s bezkonkurenční rychlostí a přesností.

Klasifikace laser: Class IV

xTool S1

xTool S1 je inteligentní LED laserová řezačka a gravírka, která skvěle zapadne jak do školní dílny, tak výtvarného kroužku nebo DIY dílny. Výkonem 40W a rychlosti až 600 mm/s zvládne až 2 cm silnou dřevěnou desku.

 

 

Klasifikace laser: Class IV

xTool P2

xTool P2 je inteligentní CO₂ laserová řezačka a gravírka, která skvěle zapadne jak do školní učebny, tak výtvarného kroužku nebo DIY dílny. Výkonem 55W a rychlosti až 600 mm/s zvládne  i 2 cm silné plexisklo. Díky dvěma kamerám poskytuje přesnost polohování 0,3 mm a snadno tak zvládne vygravírovat nápis i na zrnko rýže. Fakt!

Klasifikace laser: Class I

Kontaktujte nás a pomůžeme Vám s Výběrem